ODPOWIEDZ
zawód postaci, mieszkam w hotelu
Awatar użytkownika
99
200
zaimki
about
In Los Angeles, everyone is a star

zaraz wracam
Jeśli chcecie poinformować kogoś o krótkiej nieobecności (do 7 dni) z braku weny lub każdego innego powodu, możecie zrobić to w tym temacie.
brak multikont
Case Analyst/Paralegal, Compton
Awatar użytkownika
24
160
ona/jej
about
I have learnеd to love myself, I finally see that I'm enough

Informuję, że ode mnie ewentualne odpisy dopiero w następną sobotę/niedzielę, ponieważ w poniedziałek jadę na koncert BMTH *.* w piątek na Bad Omens *.* a pomiędzy jeszcze pracuje na noce, więc będę chodzącym trupkiem :( Tak więc z potencjalnymi odpisami dla mnie nie ma co się śpieszyć! <3

Joanne Shepheard
Gina Hastings
Wesley Perkins
nieodkryte
fucking angry pills
remontowiec, Compton
Awatar użytkownika
30
180
on/jego
about
I confess I'm a mess, some kind of error

Wybywam z domu i nie będę miała dostępu do kompa jakoś do środy, więc wszelkie odpisy postaram się ponadrabiać właśnie wtedy <3
Prowadzi klub i śledzi celebrytów, Hollywood Hills
Awatar użytkownika
32
190
Jego/jej
about
In Los Angeles, everyone is a star

Wszystkie zaległości w postach od Abla, Gio i Ellie nadrobię jutro z rana, jak tylko wyprawie dzieciaki do przedszkola i będę miała spokój ❤️ Dolly Castiello Marcus Fallcon Pamela Constantine Mallory Sefolosha Seymour Fox Hollywood Castiello
Gwałty, przemoc wobec dzieci,
każdy kto dotknie siostry - dosłownie i w przenośni
Motyl/ladybutterfly
brak multikont
managerka restauracji, Arts District
Awatar użytkownika
28
171
she/her
about
I can buy myself flowers
Write my name in the sand
Talk to myself for hours
I can take myself dancing
And I can hold my own hand

Przepraszam wszystkich, z którymi mam fabuły (chętnie bym was oznaczyła, ale nie pamietam wszystkich :lol:) i którym obiecałam gry. Mam trochę ciezki okres, do tego rozkłada mnie przeziębienie, ale obiecuje, ze odpisze na wszystko do końca tego tygodnia :')
okrucieństwo wobec dzieci i zwierząt, pająki, a oprócz tego nie lubię głupoty, metagamingu, gary i mary sue, braku konsekwencji na fabułach
medusa#7306
ODPOWIEDZ

Wróć do „organizacja”