Zablokowany
zawód postaci, mieszkam w hotelu
Awatar użytkownika
99
200
zaimki
about
In Los Angeles, everyone is a star

Post

Walk of fame
“Walk of fame” to lista postaci-celebrytów. Powstała po to, by łatwiej było Wam się zorientować, kto jest znany, a kto nie. Listę podzieliłyśmy na cztery kategorie, które przedstawiamy Wam poniżej:

  • Vogue — ludzie związani ze światem mody (fotografowie, modelki etc.)
  • Movie Maker Magazine — ludzie związani ze światem filmu (aktorzy, producenci, kamerzyści, reżyserzy etc.)
  • Forbes — ludzie związani ze światem biznesu, polityki czy wszelcy prawnicy etc
  • People Magazine — wszelcy celebryci, „ludzie znani z tego, że są znani” (np. gwiazdy reality show, influencerzy etc.)

Ponadto warto zauważyć, że osoby z każdej tej kategorii mogą, ale nie muszą być znane globalnie. Dodatkowo ludzie z kategorii “Forbes” mogą być głównie rozpoznawalne pośród osób, które interesują się danym środowiskiem, w którym działa twoja postać.
brak multikont
zawód postaci, mieszkam w hotelu
Awatar użytkownika
99
200
zaimki
about
In Los Angeles, everyone is a star

Post

Walk of fame
vogue

Hazel Bradford — jeszcze w liceum weszła na świat ze swoją własną kolekcję, którą zaprezentowała na najbardziej znanych modelkach w tamtym okresie. Kilka lat później zakładając "imperium", które do dnia dzisiejszego nosi jej nazwisko. Specjalizuje się raczej w strojach typowo wybiegowych, czy też na zamówienie do filmów, seriali, teledysków, a także dla sławnych osób
Auraya Morrigan — na pierwszym roku studiów została zauważona przez headhuntera, który zwerbował ją do agencji modelek. Od tej pory jej kariera powoli nabierała rozpędu i dzisiaj jest wziętą modelką, często goszczącą na wybiegach wielu projektantów oraz łamach magazynów. Czasem jej twarz pojawia się na billboardach oraz w reklamach znanych marek. Nie jest szczególnie aktywna w social media, trzymając się absolutnego minimum wymaganego przez branżę.
movie maker magazine
Mallory Sefolosha — jest rozpoznawalną aktorką, w tej chwili odgrywa główną rolę w serialu HBO Max, a jesienią zaczyna zdjęcia do filmu pełnometrażowego; w przeszłości była związana z Disney, zagrała też w kilku produkcjach Netflix. Pochodzi ze znanej w przemyśle filmowym rodziny i dorastała na oczach całego świata, gdyż jej rodzice swego czasu mieli rodzinne reality show.
Harold Sefolosha — od najmłodszych lat wychowywał się wśród kamer, na planie rodzinnego reality show. Nikt nigdy nie wiązał jego przyszłości z aktorstwem ale zawsze wychodziło mu granie niewiniątka. Swoją pierwszą rolę dostał w serialu produkcji Disney, zdobył za nią pięć nagród Kids' Choice Awards w 2013 i 2014 roku. Doczekał się też grona fanek. W 2020 roku dostał główną rolę w filmie Marvela, który doczekał się kontynuacji w tym roku. Ma pojawić się też w pierwszym sezonie nowego serialu na Netflix.
logan james — jest znanym aktorem i początkującym producentem filmowym. W szkole grał w teatrze, później pojawił się w reklamie rowerów, miał kilka zleceń jako statysta, zagrał kilka postaci które coś tam powiedziały. W końcu nastąpił przełom, zagrał w komedii romantycznej, a po tym dostał rolę rycerza w filmie kostiumowym. Później realizował wiele filmów akcji, aż nie dostał angażu także w popularnym serialu o chirurgach. Następnie dostawał coraz lepiej opłacalne role i zagrał nawet w kilku produkcjach alternatywnych. Teraz rozważany jest do roli Bonda i kilku innych, ekscytujących projektów. Jest gwiazdą kina akcji i ambasadorem Piaget, Aviaton Gin, Hugo Boss eyewear oraz twarzą jednego z perfum Diora.
Leonel Sefolosha — był na językach od momentu, w którym jego ojciec zaczął kręcić reality show o ich rodzinie. Od najmłodszych lat interesował się aktorstwem, więc kształcenie się w tym kierunku było formalnością. Obecnie jego pozycja jest na tyle ugruntowana, że sam dobiera produkcje, w których chce zagrać i wychodzi z założenia, że może, nie musi
forbes
Josephine Lanaghan — dziedziczka General Motors - wielomiliardowej firmy motoryzacyjnej, w której wciąż posiada 10% udziałów. Aktualnie właścicielka agencji PR pracującej z największymi nazwiskami z dziedziny sportu, kina i polityki. W 2021 roku jej nazwisko pojawiło się w rankingu TOP10 wg magazynu Forbes na najbardziej wpływowe kobiety przed 30 rokiem życia. Powiązana ze sztabem dwóch kampaniami politycznych. Aktywistka społeczna wspierająca ruch body positive oraz równouprawnienie na rynku pracy.
Orpheus Hawthorne — dzięki swoim artykułom i felietonom staje się coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko przez wzgląd na nazwisko a jako dziennikarz i osobowość medialna. Hawthornowie od lat zasilają szeregi najbogatszych i najbardziej wpływowych mieszkańców Los Angeles. Od pokoleń pracują na swój sukces, starannie selekcjonując prowadzone przez siebie biznesy jak i uczęszczane kręgi towarzyskie. Ojciec Orpheusa jest pisarzem i publicystą nagrodzonym Pulitzerem, natomiast matka od lat realizuje się zawodowo jako polityk. Orpheus dzięki wpływom i protekcji ojca, szybko wspiął się na szczyt redakcji los angeles times. Cieszy się rozpoznawalnością i zdarza mu się bywać na wszelakich bankietach, ale jego głównym celem jest powtórzenie sukcesów ojca.
Lyall Barzini — aktualny zastępca burmistrza. Po dołączeniu do Demokratów jego nazwisko szybko zaistniało w mediach za sprawą gwałtownie rozwijającej się kariery — niewątpliwy rozgłos przyniosły mężczyźnie sprawny zmysł polityczny oraz trzeźwy, brutalnie szczery osąd aktualnej sytuacji. Jak i media, które "odkryły" jego wojskową przeszłość. Dzięki temu oraz wsparciu, jakie od zawsze wykazywał mieszkańcom Los Angeles, okrzyknięty został Czarnym Koniem Demokratów. Od tamtej pory znalazł się dwukrotnie na okładce Times — pierwszy raz w wieku trzydziestu pięć lat, drugi po otrzymaniu stanowiska zastępcy burmistrza. Niektórzy prognozują, iż wkrótce sięgnie po więcej. Jako dziecko włoskiego imigranta jest niezwykle popularny wśród tejże społeczności. Często także stanowi temat artykułów plotkarskich z uwagi na jego znane opinii publicznej otwarte małżeństwo, którego się jednak pod żadnym pozorem nie wstydzi.
people magazine
Dolly Castiello — znana influencerka i gwiazdka reality show Dolly & Molly, który ma ze swoją bestie. TikTokerka i aktorka w teledyskach raperów.
Daimon Castiello — jest znanym raperem, jego single utrzymują się wysoko na liście billboard, ma też na swoim koncie kilka nagród, między innymi Grammy za najlepszy rap album w 2021 roku; w branży od dziesięciu lat.
Derek Dankworth — jest znany głównie przez swoje nazwisko i aktywność medialną. Pan Dankworth jest znanym politykiem, jego żona udziela się charytatywnie. Derek od najmłodszych lat cieszył się zainteresowaniem mediów, co świetnie wykorzystuje. Często gości w programach telewizyjnych jako kucharz, prowadził program kucharski i dorywczo brał udział w sesjach fotograficznych jako model.
eff delaney — jako nastolatka grywała na ulicach i w przejściach podziemnych. W trakcie studiów muzycznych zauważył ją łowca talentów. Krótko po tym udało jej się wydać pierwszą płytę, o której długi czas było głośno i ruszyć w trasę. Nieodpowiednie towarzystwo zaś sprawiło, że choć zabłysła szybko i wyjątkowo jasno, równie prędko zgasła. Obecnie zaszyła się w LA próbując ułożyć sobie życie na nowo, równocześnie zmagając się z brakiem weny. Los postanowił dać jej drugą szansę, dlatego próbuje obecnie swoich sił w roli raczkującej producentki muzycznej.
Emily Moretz — piosenkarka od 16. roku życia, zdobyła kilka nagród Grammy oraz Diamentową Płytę. Jest autorką tekstu większości swoich piosenek. Jej mama dąży, aby została okrzyknięta nową księżniczką pop.
brak multikont
Zablokowany

Wróć do „fabuła”