zawód postaci, mieszkam w hotelu
Awatar użytkownika
99
200
zaimki
about
In Los Angeles, everyone is a star

Post

nadchodzą zmiany!
Hej Pysie! :bear:

Z okazji pół roku forum, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian, które powoli są udostępniane na forum.
Po pierwsze postanowiłyśmy zrobić porządek — zarówno w spisie lokacji jak i samych lokacjach oraz w spisie miejsc pracy. To drugie udostępnimy już wkrótce!

Chciałybyśmy jednak zatrzymać się na dłużej przy lokacjach. Jak część z Was zauważyło (lub nie <3) wszystkie zrobione przez nas tematy lokacji zostały przeniesione do archiwum. Od dzisiaj, wszystkie działy forum działają na takiej samej zasadzie jak otwarte subfora. W każdej dzielnicy została udostępniona instrukcja wraz z opisem i wizualizacją. Możecie więc zakładać dowolne tematy, czy to podróże samochodem, zakupy w supermarkecie, czy całonocne imprezowanie w kilku klubach. Nie ukrywamy, że zainspirowałyśmy się anglojęzycznymi PBF-ami.

W związku ze zmianą formy lalaland-pbf, zniknęły również lokacje specjalne. Nie ma się jednak co martwic, mamy pomysł na naszego The Mask, a szczegóły poznacie wkrótce!

Oprócz tego Beverly Hills ma nowy podział, a apartamenty zamieniliśmy na posiadłości. Nowy opis dzielnicy mieszkalnej przeczytacie tutaj. Połączyłyśmy również rezerwacje miejsc pracy wraz z rezerwacjami wizerunków.

To jednak nie koniec nowości, które wprowadzimy na forum, jednak szczegóły poznacie już wkrótce! Na ten moment, chciałyśmy tylko przypomnieć o nominacjach do LA Awards :sparkles:

Ekipa Los Angeles :stars:
brak multikont
zawód postaci, mieszkam w hotelu
Awatar użytkownika
99
200
zaimki
about
In Los Angeles, everyone is a star

Post

the mask!
Hej kochani! <3

Zgodnie z poprzednim ogłoszeniem, zdradzamy kolejne zmiany na naszym forum. W opisie kont specjalnych opisaliśmy poziomy ingerencji MG. Tak, na naszym forum rusza zabawa z The Mask, który będzie wam rozsyłał zadania do kalendarza. W edycji profilu jest również dostępne nowe pole, dlatego też prosimy o twardy reset forum. Pole jest widoczne w podglądzie profilu.

W związku z tym zmianie uległ punkt regulaminu 5.10:
5.10. Na forum istnieją tzw. lokacje specjalne, tj. lokacje, do których The Mask może się wtrącić w fabułę graczy. W grze prosimy o oznaczenie konta MG w pierwszym poście fabularnym, rozpoczynającym rozgrywkę.
Który teraz brzmi tak:
5.10. Na forum istnieje możliwość rozgrywek z The Mask, a jego postów nie można ignorować. MG może zarówno wtrącać się w dowolną fabułę (którzy wyrazili taką chęć, zaznaczając odpowiednią opcję w polu profilu), wysyłać SMS-y a także prowadzić rozmowy telefoniczne.
  • • gracze, którzy wyrażą chęć zabawy z The Mask, muszą założyć temat z kalendarzem oraz podlinkować go w profilu.
Oprócz tego powstał również nowy kod do akapitów; ak — widoczny w podglądzie edytora postu — stawiamy przed tekstem, który rozpoczyna nowy paragraf. Stary kod akapitu nadal jest dostępny, dla tych którzy wolą poprzednią wersję.

Nominacje do LA Awards zostały zakończone, a głosować w ankietach można do 25.01.2023 do godziny 20:00. :sparkles: Pamiętajcie, że aby głos został uznany za ważny należy wysłać emotikonkę pod ankietą, a sam głos musi być z aktywnej postaci.

I na koniec krótka informacja od cyberfolks: dnia 24.01.2023, między godziną 22:00 a 23:00 są zaplanowane prace techniczne, które mogą spowodować czasową niedostępność naszej strony.

Ekipa Los Angeles :stars:
brak multikont
zawód postaci, mieszkam w hotelu
Awatar użytkownika
99
200
zaimki
about
In Los Angeles, everyone is a star

Post

wyniki LA awards
Hej żabki :trevor:

Po pięciu dniach głosowania, w końcu możemy ogłosić wyniki! Walka była zaciekła, a głosy zmieniły się tak naprawdę każdego dnia, jednak bez zbędnych przedłużeń, oto zwycięzcy:
Gratulujemy zwycięzcom! Odznaki już są na Waszym profilu <3

Niestety część głosów nie mogła zostać zaliczona. Część z Was głosowała na samych siebie, inni nie wysłali emotikony, a wśród niektórych ankiet wdarł się głos od gościa — ktoś oddał dwa głosy na jedną osobę i/lub grupę osób.

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście <3 Bardzo Wam dziękujemy za Wasze zaangażowanie, nie tylko podczas LA Awards, ale również fabularne i życie forum. Dzięki Wam 26.01 mija nam pół roku. Wypatrujcie odznaki z tej okazji :hihihi:

Ekipa Los Angeles :stars:
brak multikont
zawód postaci, mieszkam w hotelu
Awatar użytkownika
99
200
zaimki
about
In Los Angeles, everyone is a star

Post

kalendarium
Hej kociaki :wiggle:

Na forum zostało opublikowane kalendarium na luty, a oprócz niego odznaki tematyczne powiązane z Walentynkami. Jest tam podkategoria odznaki dla par oraz singli, a żeby je zdobyć nie trzeba ani rozgrywać tego fabularnie, ani odebrać za odpowiednia ilość postów. Dla par, gdzie obie osoby są diabełkiem/aniołkiem mogą odebrać tę samą odznakę.

Ekipa Los Angeles :stars:
brak multikont
Zablokowany

Wróć do „organizacja”